Everything For Everyone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Металика в The Big 4 Sonisphere Festival

Go down

Металика в The Big 4 Sonisphere Festival Empty Металика в The Big 4 Sonisphere Festival

Писане  Izi Сря Сеп 01, 2010 9:16 pm

Първият ден беше уникална тръпка за мен! Първо докато чаках да излязат ``Антракс`` настръхнах от вълнение и същевременно от студ. И когато излязоха въпреки дъждовното време в мен се появи гореща тръпка, която ме стопли цялата от глава до пети! След като си тръгнаха, студеното чувство отново се появи в мен! ``Мегадет``- една от великите метъл легенди щеше да се появи на сцената! Нямах никакво търпение през тези 20-30 мин. пауза. И точно когато се чуха китарите (знак, че ``Мегадет`` вече са на сцената) заваля страшен порой и само се огледах наоколо (всичко живо беше с разноцветни дъждобрани подскачайки и показвайки знака на дявола включително и аз). Дейв Мъстейн беше както винаги със страшния си дух и уникален глас! С нетърпение очаквах да изпеят един от най-големите си хитове- Symphony of destruction. Ето, че този момент дойде. Тогава аз полудях от радост и въпреки града който смело си валеше по стадиона, аз не спирах да им се кефя! Когато си тръгнаха отново ни държаха под напрежение 20-30 мин докато подготвят техниката на ``Слеър```. Те също се появиха на сцената с потресаващата си песен и звучене! Най-накрая дойде дългоочакваният миг ``МЕТАЛИКА`` стъпи на сцената точно в 21 и 30. Тогава абсолютно всички бяха на седмото небе от щастие. Групата изпълни потресаващите си хитове като ``One``, ``Seek and destroy``, ``Master of Puppets`` Изведнъж се появиха всички групи пяли досега и изпълниха съвместно няколко удивителни песни! Изобщо не мога да ви опиша какво преживяване за мен беше този рок фест! I love you
Izi
Izi
Admin

Брой мнения : 56
Join date : 04.08.2010

https://everything-for-teen.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите